Jászai Mari Általános IskolaMonor

Jászai Mari Általános Iskola. A pedagógus nem lehet elkeseredett, megtorpant ember, mert a pedagógusnak egyetlen karizmája van a jövőbe vetett hit optimizmusa. Dr Kereszturi Imréné ötéves vezetői ciklusának lejártával Dr. Patkós József vette az iskola igazgatását. Ismerkedjen meg Dr. Patkós József igazgatóval! Jászai Mari Általános Iskola. 2200 Monor, Jászai Mari tér 1. Tel. 0629 611 580.

OVERVIEW

The web page jaszai-iskola.net presently has a traffic classification of zero (the smaller the better). I unearthed two contacts and directions for jaszai-iskola.net to help you connect with them. The web page jaszai-iskola.net has been online for one thousand and seventy-three weeks, twenty-six days, eleven hours, and thirty-six minutes.
Addresses
Online Since
Dec 2003

JASZAI-ISKOLA.NET TRAFFIC

The web page jaszai-iskola.net is seeing fluctuating amounts of traffic within the past the year.
Traffic for jaszai-iskola.net

Traffic ranking (by month) for jaszai-iskola.net

Traffic ranking by day of the week for jaszai-iskola.net

JASZAI-ISKOLA.NET HISTORY

The web page jaszai-iskola.net was first filed on December 12, 2003. This web site will go back on the market on December 12, 2015. As of today, it is one thousand and seventy-three weeks, twenty-six days, eleven hours, and thirty-six minutes old.
REGISTERED
December
EXPIRED
December

BUSINESS MATURITY

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES JASZAI-ISKOLA.NET LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of jaszai-iskola.net Mobile Screenshot of jaszai-iskola.net Tablet Screenshot of jaszai-iskola.net

BID Software es Hiradastechnikai Bt.

Szabo Ilonka utca 1

Monor, 2200

Hungary

Web-Server Kft.

Zsolt Egri

Hadhazi u. 33

Debrecen, 4028

Hungary

JASZAI-ISKOLA.NET SERVER

Our crawlers caught that the main root page on jaszai-iskola.net took zero milliseconds to download. We could not find a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider this site not secure.
0 sec
84.2.35.131

NAME SERVERS

ns1.web-server.hu
ns2.web-server.hu

Jászai Mari Általános IskolaMonor

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page states the following, "A pedagógus nem lehet elkeseredett, megtorpant ember, mert a pedagógusnak egyetlen karizmája van a jövőbe vetett hit optimizmusa." I saw that the web page stated " Dr Kereszturi Imréné ötéves vezetői ciklusának lejártával Dr." They also said " Patkós József vette az iskola igazgatását. Patkós József igazgatóval! Jászai Mari Általános Iskola. 2200 Monor, Jászai Mari tér 1."

ANALYZE SUBSEQUENT WEB PAGES

thejaszaipost A LEGELSŐ BLOG

És az is marad mindig. A hely olvasottságát a problémákra adott szókimondó válaszok, az őszinte szó növelte. Így vált egyfajta megmondó bloggá ez a hely. Nézz szét, olvass és légy szíves gondolkodni! 2018 február 28. Én mint minden blogger,.

Jászai Mari Színház Népház

Bolba Tamás - Szente Vajk - Galambos Attila. Hevesi Sándor-díjban részesült Vidovszky György. Simon McBurney színházi világnapi üzenete. A MOST FESZT 2018 díjazottjai. A szakmai és a közönségzsűri is kiosztotta díjait.

JászalsószentgyörgyJászalsószentgyörgy község hivatalos honlapja

Jászalsószentgyörgy temetője és Védett Sírkertje. A Jászok eredete, kultúrája. Az elmúlt másfél év Polgármesteri hírlevél 2015. Jászalsószentgyörgy Község Településrendezési Tervének dokumentációi.

Jászapáti - történet, képek Bagi László Hezekiah honlapja - Jászapáti város

A település a jászok megjelenése előtt is lakott terület volt. Apáti ekkortájt csekély lélekszámmal bírhatott. Zsigmond király idejében említette először egy 1391. februán 4-én, Budán kelt. A középkorban virágzó élet volt Jászapátin, a török időkben azonban az Eger. 1686 a Jászság meghódolt Thököly Imre fejedelem előtt. 1757 A mostani temető létrehozása.

Jászapáti Város Honlapja

Péntek, március 30, 2018. Jászapáti Városi Önkormányzat - 5130 Jászapáti, Dr. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. 28,10,0,50,1. 600,600,60,1,3000,5000,25,800. 90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000. Jászapáti Országos Állat- és Kirakodóvásár 2018. MEGHÍVÓ - Pénzügyi, Tulajdonosi és Vagyonkezelői Bizottsága. MEGHÍVÓ A Sport, Idegenforgalmi és.